Balustrada wewnętrzna z aluminiowych blach perforowanych

Aluminiowe blachy perforowane w gatunku 1050 o grubości 3 mm i wzorze Rg 30-60 czyli z otworami okragłymi, o średnicy 30 mm w układzie prostym, z rozstawem 60 mm pomiędzy środkami otworów  to  idealny przykład na nowoczesne, eleganckie dzięki swej prostocie i równocześnie estetyczne  wypełnienie  balustrady wewnętrznej.


Aluminium to materiał nadający się doskonale do tego typu zastosowań, głównie z uwagi na trwałość, łatwość obróbki, odporność na korozję i niewielką wagę.

Zastosowana w przypadku tej realizacji grubość aluminiowej blachy 3 mm jest właściwa i wystarczająca do tego typu rozwiązań, ponieważ pozwala na uzyskanie odpowiedniej, dobrej  sztywności blachy.

Dodatkowo wykonany nieperforowany, symetryczny margines dookoła  arkusza blachy usztywnia ten perforowany element, oprawiając go jednocześnie wizualnie w ramkę.

Blachy perforowane wykonane z aluminium i polakierowane proszkowo dają niemalże dożywotnią gwarancję jakości i trwałości zastosowanego  materiału.

Perforacja-blachy perforowane sp. z o.o. dostarcza blachy perforowane wykonywane na specjalne zamówienie oraz blachy perforowane i siatki standardowe od zaraz z magazynu.