BLACHY PERFOROWANE

o oczkach dekoracyjnych deco

Blachy perforowane o oczkach dekoracyjnych - ozdobnych produkowane są według normy DIN 24041 w  arkuszach płaskich lub kręgach, taśmach, zwojach, rulonach o szerokościach do 1500 mm max 

oraz o dowolnej długości.

Blacha perforowana o oczku okrągłym dostępna jest prosto z naszego  magazynu. 

Blachy perforowane wykonywane są standardowo z każdego typowego metalu czyli  z materiałów:  stal zwykła, stal nierdzewna - kwasoodporna , stal ocynkowana, aluminium, stal żaroodporna oraz inne typu miedź, mosiądz, tytan-cynk, alu-cynk, także  z blach powlekanych  na specjalne zamówienie. 

UWAGA - nie każdy wzór występuje w każdym materiale, grubości i formacie.

Blachy ozdobne


Blachy ozdobne perforowane o oczkach dekoracyjnych produkowane są według normy DIN 24041 w arkuszach płaskich lub kręgach, taśmach, zwojach, rulonach o szerokościach do 1500 mm max. oraz o dowolnej długości i dowolnej wielkości arkuszy. Jeśli interesuje Cię blacha ozdobna, którą będziesz w stanie wykorzystać zgodnie ze swoimi potrzebami, zachęcamy do skorzystania z oferty Perforacja — blachy perforowane sp. z o.o.


Blachy dekoracyjne z naszego magazynu — gwarancja szybkiej realizacji


Blacha perforowana o oczku dekoracyjnym dostępna jest prosto z naszego magazynu. Możesz więc mieć pewność, że zamówione blachy perforowane ozdobne zostaną do Ciebie dostarczone bardzo szybko. Jeśli więc interesują Cię blachy dekoracyjne dostępne „na już”, zachęcamy do skorzystania  z naszej oferty. Co więcej, każda blacha perforowana dostępna jest w bardzo konkurencyjnej cenie, a jeśli tego potrzebujesz, zostanie dla Ciebie wykonana blacha ozdobna na wymiar.


Blachy ozdobne — z jakiego materiału je tworzymy?


Blachy perforowane ozdobne wykonywane są standardowo z każdego typowego metalu, czyli z takich materiałów jak:  

  • stal zwykła, 
  • stal ocynkowana, 
  • aluminium, 
  • oraz inne typu miedź, mosiądz, tytan-cynk, alu-cynk.

Wszystkie z nich — zarówno blachy aluminiowe ozdobne, jak i miedziane mają szerokie zastosowanie. Przed złożeniem zamówienia pamiętaj jednak o tym, że nie każdy wzór blachy dekoracyjnej ażurowej dostępny jest w każdym ze wskazanych materiałów, grubości i formacie. W celu dobrania odpowiedniej blachy ozdobnej najlepiej skontaktować się z naszym zespołem.


Do czego wykorzystać blachy dekoracyjne ażurowe?


Tak jak już wspomnieliśmy, blachy ozdobne można wykorzystać w różnym celu. Na przykład do udekorowania domu lub ogrodu. Blacha nierdzewna perforowana doskonale nadaje się do tworzenia różnego rodzaju balustrad schodowych oraz ogrodzeń. Perforacja blachy sprawia, że jest to blacha ażurowa, ma możliwość wentylowania, a więc świetnie nadaje się także do miejsc, w których jest potrzeba odprowadzania wilgoci lub ciepła. Właśnie dlatego blachy dekoracyjne stosuje się także przy tworzeniu zabudowy grzejników. Wymienione przez nas możliwości zastosowania blachy perforowanej ozdobnej to tylko niektóre z przykładów. Tak naprawdę wiele zależy od Twojej pomysłowości.

Jeśli chcesz wykorzystać blachy ozdobne aluminiowe, miedziane lub z innego materiału do dekoracji przestrzeni wokół siebie, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Perforacja — blachy perforowane sp. z o.o. Od Ponad 25 lat produkujemy blachy perforowane. Dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych usług także Ty!